Home page | Site Map

Profil spolecnosti Borel Swiss


Borel Swiss je předním výrobcem elektrických pecí, sušicích pecí a sušáren na tepelné zpracování kovu, tepelné ošetření, tavení kovů, trhy s keramikou, sklem, porcelánem, hrnčířskými výrobky.

Borel nabízí celou řadu standardních pecí, doplňků a náhradních dílů. Pokud potřebujete pec na míru vašim potřebám, Borel vám s radostí pomůže.

Společnost Borel Swiss od SGS Švýcarsko získala certifikaci ISO 9001:2008 a na vyžádání nabízí prodloužení podmínek záruky až na 5 let u všech výrobků.
Všechny pece Borel jsou certifikovány ES a některé lze na vyžádání podrobit speciální certifikaci typu AMS.Společnost Borel Swiss, založena v roce 1927, je předním výrobcem elektrických pecí, sušicích pecí a sušáren na tepelné zpracování kovu, tepelné ošetření, tavení kovů, trhy s keramikou, sklem, porcelánem, hrnčířskými výrobky.

  Prumyslové - Komorové - Kelímkové - Laboratorní - Popouštecí - Pece s kontrolovanou atmosférou - Vypalovací - Žíhací - Vysokoteplotní - Muflové - Retortové - Trubkové - Solná lázen - Tavicí - Zaplynovací - Sušárny